Rodzina i dziecko

Wystrzałowy Sylwester dla dzieci 2021/2022! Co robić z dzieckiem?

Sylwester jest wyjątkowym dniem w roku. Czekają na niego zarówno dorośli, jak i dzieci. Początek nowego roku często kojarzony jest z nowymi wyzwaniami oraz pożegnaniem trosk roku minionego. Koniec roku to wyśmienita okazja do świętowania i wspaniałej zabawy. To wyjątkowy czas, którym można zaszaleć z błyszczącymi kreacjami. Zarówno dorośli jak i dzieci mogą wybrać cekinowe stylizacje.

Stylowy sylwester dla dzieci 2021? To możliwe! Kreacje karnawałowe to hit.

Nowy rok należy przywitać wyjątkowym stylu. Impreza sylwestrowa to genialny moment, aby znaleźć przebojowy strój dla siebie i dzieci. Ważne jest, żeby był zarówno śliczny jak i wygodny. W świętowaniu sylwestra pomogą wam świecące dodatki biżuteria maski czy szałowe buty. Jeżeli nie masz jeszcze wybranej stylizacji dla dziecka warto zwrócić uwagę na sylwestrowe stylizacje.

W tę wyjątkową noc urozmaici nam kolorowe konfetti lub brokat. Te drobne błyszczące elementy dadzą dzieciom wiele radości. Można go wykorzystać do przyozdobienia stroju świąt sylwestrowego makijażu.

Nie masz pomysłów na sylwestra z dziećmi? Przedstawiamy 5 pomysłów:

  1. Niezależnie, gdzie spędzacie sylwestra, ubierzcie się elegancko, chociaż na chwilę. Poprawi to wasz nastrój, a dziecku pomoże poczuć się wyjątkowo. Dodaj gadżet w postaci błyszczących okularów, korony lub kokardy a udana stylizacja będzie gwarantowana.
  2. Liczy się blask. Maluchy uwielbiają świecące przedmioty. Choć nie zawsze się do tego przyznamy, my dorośli też je uwielbiamy! Warto wspólnie z dzieckiem udekorować mieszkanie w świąteczne lampki czy kolorowe wstążki. To wspaniała okazja do spędzenia czasu razem oraz do sprawienia, że ta noc będzie naprawdę wyjątkowa.
  3. Możecie zrobić imprezowe czapki. Do ich zrobienia wystarczy błyszczący papier nożyczki i klej. Dodatkowo z papieru można wykonać gwiazdki lub korony i wykorzystać jako gadżety do zdjęć.
  4. Zadbaj o poczęstunek. Zamień szklankę z sokiem na wystrzałowy imprezowy napój ozdabiając szklankę wstążką lub kolorową słomką. Nich desery będą kolorowe lub podane w ozdobnych naczyniach. Ozdobny obrus wysypany brokatem lub błyszczącym konfetti zachwyci każdego!
  5. Przygotuj zabawy:
  • Własnoręcznie wykonajcie piniatę, którą wspólnie rozbijecie.
  • Zapisz na karteczkach zadania dla dzieci i wrzuć do kapelusza. To zabawa na każdą okazję. Zadania typu „wykonaj szalony taniec” lub „przybij każdemu piątkę” sprawią, że dzieci będą zachwycone.
  • Kalambury to zabawa na wiele osób, która nigdy się nie nudzi i sprawia dużo frajdy zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Wyrok to nowa radość, którą trzeba dzielić się z najbliższymi. Dlatego spędzicie ten czas w radosnej atmosferze I dobrym stylu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *